Istangoritual - Istanbul Tango Ritual

Tango DJs

Aykut Dokur


Tango dansı, müziği ve hikayeleriyle çok sevdiğim bir kültür, tango kültürünün müziğini paylaşmak çok uzun yıllardır zevk aldığım bir konu, DJ lik yerine müzik paylaşmak demek beni daha iyi ifade eder..... Bir mimar olarak... Johann Wolfgang von Goethe'nin "music is liquid architecture, architeture is frozen music" sözüne bayılıyorum.

Deniz Aybar


2008 yılında İstanbul’da tango hayatına başladı. Asistanlık ve eğitmenlikle devam eden profesyonel tango hayatına 2012’de DJ’liği de ekledi. 2012-2014 yılları arasında Buenos Aires’te Arjantinli maestro ve DJ’leden eğitim alarak hem dans hem de müzik yeteneklerini geliştirdi. Profesyonel tango hayatına DJ olarak devam etmektedir.

Eray Yüksek


Eray started his dance carrier in 1993 at METU Ballroom Dance Club and he went on to teach and organize events in Ballroom Dancing until 1999. He was first introduced to tango in 2000, when he met Metin Yazir in Syracuse, New York. Eray and tango - it was the beginning of a beautiful friendship: Eray is a tango dancer, a tango teacher, a tango event organizer and a tango DJ! His ample DJing experience shows in every tanda he plays, in the way he feels the milonga dynamics, and in the beautiful music flow that he creates during the night. Eray is a skillful master of the dance energy on the floor, which rises and falls as his music progresses. Because of his skills as a DJ, he has been invited to play music in various tango events in Turkey and abroad - the Czech Republic, Moldova, Poland, Romania, USA. He can't wait to play in Istanbul Tango Ritual, one of the longest tango festivals of Istanbul and share his music with all of you!

Ramo & Go-Go


'Ramo & Go-Go' İstanbul merkezli bir tango dj ikilisidir. Birlikte 8 yılı aşkın süredir 300'den fazla performans yapmışlardır. Her zaman kalabalığın nabzını yakalamaya ve enerjiyi bir bütün halinde yükseltecek benzersiz bir atmosfer yaratmaya çalışırlar. “Amacımız dansçıların kendilerini birer yıldız gibi hissetmelerini sağlamaktır.”

Sermet Sünnetcioğlu


2003 yılında tangoya başladı. Yurt içi ve yurt dışı birçok festivale katıldı. Değerli Maestrolardan workshop ve özel ders aldı,Tango Dj liğine aktif olarak 2008 yılında başladı Yurt içi ve dışında birçok festival ve maratonda performans yaptı, Tango Dj’i bir milonganın moderatörüdür, Dj piste bakar ve onları dans ettirir.